Vaše příspěvky

  • "Přejeme Vašemu občanskému sdružení vše dobré at´se Vám daří nejen při práci s dětmi ale i při oslovování společnosti s problematikou autismu. Budme otevření i k novým příležitostem pro naše speciální děti. Ivan Jandek, o.s. Jan"
  • "Milá Sašo, ostatní rodiče a přátelé i vy děti. Přeji Vám, aby Modré srdce bylo Vaší velkou oporou v lehkých i nelehkých chvílích a aby těchto těžkých chvilek bylo co nejméně a Vy jste se mohli společně s Vašimi nádhernými dětmi radovat ze života. Posílám Vám hodně trpělivosti, sil a lásky za sebe i všechny svoje Úsměváčky. Soňa"
  • "Moc děkuji zakladatelům o.s. Modré srdce za darování příspěvku k pořízení a doplacení invalidního vozíčku pro syna Lukáška Molnára. Velice si pomoci vážíme, rodiče a Lukášek Molnár"
  • "Saši, máš moc krásné stránky. Přeji hodně úspěchů v této bohulibé práci. Věra. 14.7. 2012"

Napište nám

Napište nám, co Vás trápí, co Vás zaujalo, své zkušenosti, doporučení, nápady.... napište nám svůj jedinečný přííběh a my jej rádi zveřejníme.

Kontaktní e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Předpověď počasí

Počasí Náchod - Slunečno.cz

Rychlý kontakt

Spolek Modré srdce, o.s.

Alexandra Křovinová

tel.: 776 654 710

alexandra.krovinova@seznam.cz

webový kontaktní formulář

IČ:  22741054

Bankovní spojení - ČSOB, a.s.

Poštovní spořitelna

č. ú. 252333522/0300

Charitativní bazar 2016

27.11.2016
7. ročník akce Stromek splněných přání

Výtěžek 82 500 Kč bude rozdělen na dvě části. Jedna bude věnována šestiletému Kryštofu Chráskovi ze Žďárek, který má těžkou mentální retardaci a epilepsii, druhá šestnáctiletému Davidu Klemešovi z Červeného Kostelce, postiženému dětskou mozkovou obrnou.

bazarek 2016

Více informací zde

Uložit

Uložit

Uložit

Jsme na facebooku