Vaše příspěvky

  • "Přejeme Vašemu občanskému sdružení vše dobré at´se Vám daří nejen při práci s dětmi ale i při oslovování společnosti s problematikou autismu. Budme otevření i k novým příležitostem pro naše speciální děti. Ivan Jandek, o.s. Jan"
  • "Milá Sašo, ostatní rodiče a přátelé i vy děti. Přeji Vám, aby Modré srdce bylo Vaší velkou oporou v lehkých i nelehkých chvílích a aby těchto těžkých chvilek bylo co nejméně a Vy jste se mohli společně s Vašimi nádhernými dětmi radovat ze života. Posílám Vám hodně trpělivosti, sil a lásky za sebe i všechny svoje Úsměváčky. Soňa"
  • "Moc děkuji zakladatelům o.s. Modré srdce za darování příspěvku k pořízení a doplacení invalidního vozíčku pro syna Lukáška Molnára. Velice si pomoci vážíme, rodiče a Lukášek Molnár"
  • "Saši, máš moc krásné stránky. Přeji hodně úspěchů v této bohulibé práci. Věra. 14.7. 2012"

Napište nám

Napište nám, co Vás trápí, co Vás zaujalo, své zkušenosti, doporučení, nápady.... napište nám svůj jedinečný přííběh a my jej rádi zveřejníme.

Kontaktní e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Předpověď počasí

Počasí Náchod - Slunečno.cz

Rychlý kontakt

Spolek Modré srdce, o.s.

Alexandra Křovinová

tel.: 776 654 710

alexandra.krovinova@seznam.cz

webový kontaktní formulář

IČ:  22741054

Bankovní spojení - ČSOB, a.s.

Poštovní spořitelna

č. ú. 252333522/0300

Charitativní bazar 2017

3.12.2017
8. ročník akce Stromek splněných přání

Celková suma  činí 89 208 korun a bude rozdělena na dvě půlky. Jednu obdrží Hospic Anežky České v Červeném Kostelci na nákup sanity, druhou dostane náchodský Stacionář Cesta.

Charitativni bazar 2017

více informací v AKTUALITY

Uložit

Uložit

Uložit

Jsme na facebooku