Jak jsme oslavili první letní den

vložila Ivana 22.6.2012

V šoku, opravdu jsem v šoku. Naše vnučka nás v posledních čtrnácti dnech třikrát překvapila tak, že se z toho nemůžeme „vzpamatovat“. Ta samá vnučka, která neslaví narozeniny, nikomu z rodiny nikdy nepodá ruku a ani ona nepřijme ruku nabídnutou, byla pozvána na oslavu šestých narozenin spolužáka ze školky. Nejen že s radostí šla, ale také poctivě celý týden oslavence ve školce sledovala, o co se zajímá a s čím si hraje, aby přišla na oslavu s vhodným dárkem. Oslava se vydařila a vnučka přišla spokojená, nadšená.

Druhý slavný moment jsme zaznamenali, když jsme s společně s vnučkou absolvovali dvoudenní výlet do Prahy. Byli jsme s jejími bratranci a tetou v ZOO. Prožili jsme nádherný spokojený den plný zážitků, úsměvů, radosti a pohody. Opět píšu o té samé vnučce, která nemiluje výlety, nevyhledává je, dalo by se říci, že je přímo odmítá.

To třetí překvapení, největší a prozatím emočně nejsilnější pro nás všechny – rodiče i prarodiče, bylo, když se vnučka zúčastnila společného nocování v mateřské škole. Spaní předcházelo opekání buřtů a stezka odvahy. Vnučka se těšila! Uchystala si nezbytné věci s sebou a celé odpoledne nás popoháněla, abychom ji již do školky odvedli. Přiznám, že jsme neměli klidné spaní. Čekali jsme telefonát, abychom si pro holčičku přišli. Nic takového se ale nestalo! Věc naprosto nepředstavitelná a neuvěřitelná!

Prožíváme štěstí a důvodem je náš malý Aspik. Kdo má doma Aspíka asi mi dá za pravdu, že některé prožitky jsou fantastické. A tak jsme si vlastně oslavili první letní den.

 

Předpověď počasí

Počasí Náchod - Slunečno.cz

Rychlý kontakt

Spolek Modré srdce, o.s.

Alexandra Křovinová

tel.: 776 654 710

alexandra.krovinova@seznam.cz

webový kontaktní formulář

IČ:  22741054

Bankovní spojení - ČSOB, a.s.

Poštovní spořitelna

č. ú. 252333522/0300

Charitativní bazar 2017

3.12.2017
8. ročník akce Stromek splněných přání

Celková suma  činí 89 208 korun a bude rozdělena na dvě půlky. Jednu obdrží Hospic Anežky České v Červeném Kostelci na nákup sanity, druhou dostane náchodský Stacionář Cesta.

Charitativni bazar 2017

více informací v AKTUALITY

Uložit

Uložit

Uložit

Jsme na facebooku