8. ročník akce Stromek splněných přání

Stromek splněných přání opět pomáhal 3.12.2017

Zájemců o jejich zakoupení bylo tolik, že sál Josefa Čapka chvílemi praskal ve švech. „Očekávaná částka bazaru je zde a činí 82 075 korun. Děkuji všem dárcům, nakupujícím a pomocníkům. Jsem na vás všechny hrdá. Suma se navýšila ještě o 7 133 korun, což je výtěžek z adventního koncertu ZUŠ Hronov a Kisu Hronov,“ napsala na svém facebookovém profilu Alexandra Křovinová, předsedkyně spolku Modré srdce, který pořádal akci ve spolupráci s Kulturním a informačním střediskem Hronov.
Celý letošní výtěžek bude rozdělený. Jedna polovina půjde pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci na nákup nového sanitního vozu. Druhá polovina bude věnována Stacionáři Cesta v Náchodě na nákup kompenzačních pomůcek pro odlehčovací službu.

   Regina Hellová, Náchodský deník

na-stromek-prani1117-01 galerie-980na-stromek-prani1117 galerie-980na-stromek-prani1117-04 galerie-980sasa

Už osmý ročník charitativního bazaru Stromek splněných přání se uskutečnil v neděli 3. prosince v Sále Josefa Čapka v Hronově a opět se vydařil. Veřejnost mohla do bohulibé akce věnovat starší, ale čisté a nerozbité předměty od knížek přes keramiku, hračky, kosmetiku a šperky až po vlastnoruční výrobky. Letos poprvé byla sbírka zastavena s předstihem, protože dary už nebylo kde skladovat.

„Děkuji všem dárcům, nakupujícím a pomocníkům. Jsem na všechny moc hrdá.

Získaná částka činí krásných a neuvěřitelných 82 075 korun," poděkovala hlavní organizátorka akce Alexandra Křovinová Mitysková z Velkého Poříčí.

Zmíněná částka byla ještě navýšena o výtěžek z adventního koncertu Základní umělecké školy a Kulturního a informačního střediska Hronov, a to o 7 133 korun. Celková suma tedy činí 89 208 korun a bude rozdělena na dvě půlky. Jednu obdrží Hospic Anežky České v Červeném Kostelci na nákup sanity, druhou dostane náchodský Stacionář Cesta.

   Hana Stoklasová, NachodskySWING.cz

 

Moje rodina a přátelé. Moji úžasní pomocníci. Od šesti na nohou, bolavá záda, únava, ale stálo to za to. Děkuji! Saša

Stromek splnenych prani 2017

 

7. ročník akce Stromek splněných přání

Charitativní bazárek 2016

Na dnešním bazárku společně s kulturním střediskem KIS Hronov a adventním koncertem ZUŠ Hronov jsme získali nádherných 82 500 Kč. Ze srdce děkujeme Vám Všem!!

Výtěžek bude rozdělen na dvě části. Jedna bude věnována šestiletému Kryštofu Chráskovi ze Žďárek, který má těžkou mentální retardaci a epilepsii, druhá šestnáctiletému Davidu Klemešovi z Červeného Kostelce, postiženému dětskou mozkovou obrnou.

Krystufek   IMG 6413

Částka 82 500 Kč není zásluhou mé osoby, ale obrovského množství skvělých lidí. Všichni mi říkají, že nemám děkovat, ale já musím. Omlouvám se, že ne úplně jmenovitě, to by asi FB nepobral, ale musím. Děkuji KISU Hronov za možnost pořádání této akce. ZUŠ Hronov, která věnovala výtěžek z adventního koncertu 10 660 Kč, a proto se ta částka krásně navýšila. Své rodině, která mne vždy podporovala. Svým přátelům, kteří mi pomáhali s cenováním, nošením, vykládáním, prodejem. Vše dělají z dobré vůle a s láskou pomoci potřebným. Děkuji Vám nakupujícím. Ta vlna solidarity je rok od roku větší a větší. A ať mi nikdo netvrdí, že lidé jsou špatní. Pořád je na světě spousta hodných lidí a já mám to štěstí, že mne obklopují. Částka 82 500 Kč je krásná a já smekám před každým z Vás. Maminky nemocných chlapečků Vám moc děkují a obě byly opravdu dojaté. Děkuji přátelé a zase za rok:-). Saša Křovinová

P.S.: Částka se ještě navýší o nějakou tu korunku. Sbor církve adventistů sedmého dne v Červeném Kostelci Vás zve na charitativní adventní koncert. A to 17.12.2016 v 18:00hod., sbor CASD Červený Kostelec, ulice Školní 39. Výtěžek poputuje též Davídkovi a Kryštůfkovi. Děkujeme! Fotografie z bazárku zde

srdce2

Charitativní bazar 2015

6. ročník prodejního charitativního bazaru se uskuteční ve foyer sálu Josefa Čapka v Hronově 1. adventní neděli 29. listopadu 2015 v době od 9.00 do 19.00 hodin.

Celý letošní výtěžek bude rozdělen. Jedna polovina půjde pro Emmičku Zhibovou, šestiletou holčičku z Hronova, která je postižena těžkou mentální retardací a druhá část pro čtyřletou Martinku Ročkovou z Hronova, která trpí atrofií mozku. Děkujeme všem, vybralo se celkem 42 500 Kč plus 5 500 Kč z adventního koncertu ZUŠ Hronov.

Charitativní bazárek 2014

V roce 2014 to bylo první adventní neděli pro Adámka Svobodu z Červeného Kostelce, chlapec s těžkou oční vadou a Jaroslava Křepelku z Velkého Poříčí, mladého muže po vážné dopravní nehodě. Celkem 27 000 Kč.

 

srdce2

Charitativní bazárek 2013

1.prosince 2013 od 9:OO do 17:00 hodin proběhl 4. ročník prodejního charitativního bazaru Stromek splněných přání ve foyae sálu Josefa Čapka v Hronově.

Moc děkuji všem, kteří jste nám přispěli dárečky na bazar. Nemůžu bohužel poděkovat všem jmenovitě, však vy víte, že jste úžasní. Také děkuji všem kdo jste přišli, a že vás letos bylo:-) Pár lidem, ale musím. Děkuji celému týmu Kisu Hronov za skvělou organizaci. Aleně a Janě Volhejnovým za obrovskou pomoc s balíky. Martině Hladíkové, Adéle Gultové, Martinovi Brázdo...vi za pomoc s prodejem. Celé rodině od Filípka. Sylvě za krásné fotky. Velký dík patří mé rodině. Mamce, taťkovi a mojí Sašence. Bez Vás všech by to nikdy nešlo. A teď to nejkrásnější, pro Filípka Kněžourka jsme společnými silami vybrali 23 468 Kč.
Ze srdce děkuji všem. Přiznávám se, že jsem to obrečela. Díky za to, že je kolem nás pořád tolik lidí s dobrým srdcem. Vaše Saša

Poděkování od Filípkovi rodiny:

Milá Sašenko a vy všichni kteří jste se podíleli a nakupovali na charitativnim bazárku!
Dovolte abychom Vám za nás všechny a hlavně za Filipka poděkovali zaprvé za to,že jste vybrali zrovna Filípka. Za Váš volný čas a za překrásnou atmosféru,kterou jste dokázali vytvořit.....!!!
Částka která se vybrala,je naprosto neuvěřitelná........Upřímně Vám všem z celého srdce děkujeme!!!!!!!veškerý výtěžek použijeme na zaplacení terapií a kompenzačních pomůcek pro Filípka!!!!!!
Děkujeme Vám všem kteří jste přišli a společně tak dosáhli této úžasné částky!! Přeji organizatorům,ať se i v příštích letech bazárek vydaří a bude se moci pomoci dalším dětem a jejich rodičům, kteří nemají to štěstí prožít krásné bezstarostné dětsví plné her a radosti!
Děkujeme Tereza a Viťa

IMG 4177IMG 4231

srdce2

VÍTĚZEM FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE SE STÁVÁ: Pavla Součková

Nejvíce hodnocení na FB stránkách Modrého srdce pomocí tlačítka "to se mi líbí" získala tato fotografie.

Pavla od nás získává dárek: Puzzle.

Pavla Souckova

Děkujeme všem, kteří nám zaslali fotky, které jsou také moc krásné !!!

Spuštěny nové webové stránky 30.5.2013

 

Předpověď počasí

Počasí Náchod - Slunečno.cz

Rychlý kontakt

Spolek Modré srdce, o.s.

Alexandra Křovinová

tel.: 776 654 710

alexandra.krovinova@seznam.cz

webový kontaktní formulář

IČ:  22741054

Bankovní spojení - ČSOB, a.s.

Poštovní spořitelna

č. ú. 252333522/0300

Charitativní bazar 2017

3.12.2017
8. ročník akce Stromek splněných přání

Celková suma  činí 89 208 korun a bude rozdělena na dvě půlky. Jednu obdrží Hospic Anežky České v Červeném Kostelci na nákup sanity, druhou dostane náchodský Stacionář Cesta.

Charitativni bazar 2017

více informací v AKTUALITY

Uložit

Uložit

Uložit

Jsme na facebooku